O mne

Moje meno je Igor Koštiaľ a pomáham podnikateľom ušetriť peniaze za elektrickú energiu a plyn. Svoje skúsenosti som nadobudol počas viac ako 3 ročnej praxe, počas ktorej som pomohol 11 podnikateľom ušetriť na energiách
spolu 10 587,56 Eur.

Začalo to, keď ma o pomoc požiadal kamarát, malý podnikateľ. ktorý platil nemalé peniaze za energie a ešte k tomu mal neustále nedoplatky. Podnikalniekoľko rokov, no aj keď už ako tak zarobil nejaké peniaze, zhltli ich účty za energie. Mal už toho dosť. Bol unavený a nešťastný.


Už vtedy som mal blízko k energetike a tak som mu pomohol vyjednať  u dodávateľa lepšiu cenu, znížiť si náklady a hlavne zbaviť sa nedoplatkov. Jeho podnikanie sa tak zlepšilo a ušetrené peniaze použil na jeho rozvoj a čas strávený s rodinou.


V tom čase som zistil šokujúcu informáciu. Drvivá väčšina malých a stredných podnikateľov absolútne netuší, že by si mohli rapídne znížiť náklady úsporou na energiách. Nie je to však ich chyba. V malých a stredných podnikoch málokedy zamestnávajú nákupcu, ktorý by zisťoval a sledoval podobné veci. Sám podnikateľ tak nemá priestor sledovať, porovnávať si ponuky a v drvivej väčšine tak platí viac, ako by mohol.

Zistil som, že by som vďaka mojím skúsenostiam mohol pomôcť veľkému množstvu podnikateľov ušetriť peniaze a žiť tak spokojnejší život.

Dnes vám okrem najnižšej možnej ceny na trhu dokážem aj na mieru upraviť vašu zmluvu tak, aby prípadnú odchýlku od predpokladaného odberu riešil dodávateľ = aby ste sa vyhli prípadným nedoplatkom. Okrem toho Vám vybavím zmluvu na rok, čím sa vyhnete neprimerane dlhému obdobiu viazanosti – vďaka tomu budete mať možnosť po roku si znova vyjednať najlepšie možné ceny. Vďaka môjmu pravidelnému servisu budete navyše vždy vopred vedieť dôležité dátumy a tak sa budete môcť naplno venovať tomu čo chcete – podnikaniu a rodine.

Na túto tému som napísal aj krátky ebooku, vďaka ktorému zistíte, ako to celé funguje:

NÁVOD: Ako ušetriť na energiách 700-900 Eur ročne

Prihláste sa do prémiového newslettra a stiahnite si návod, v ktorom sa dozviete 4 jednoduché kroky, vďaka ktorým to dokážete ušetriť aj vy

Čo o mojej práci hovoria klienti?

Pri preberaní penziónu mi prischol alternatývny dodávateľ. Mala som problém s fakturáciou, ktorý sa mi nedarilo žiadnym spôsobom vyriešiť a s dodávateľom vyrovnať. Pán Koštiaľ mi síce dodal nového alternatívneho dodávateľa, ale všetko je v poriadku. Aktuálne mam už druheho dodávateľa. Cenu energií mi ponížil ako sľúbil.

S pánom Koštiaľom som uzavrel zmluvu a všetko prebehlo ako sľubil.

Odporúčam.