Cena kWh elektriny pre firmy na konci roka 2017

Cena kWh elektriny v decembri 2017

sa vyšplhala po päť ročnom klesaní späť na úroveň 40{3f476dff46adce57c7dedda3faf57d17231a083b3fb356a6137d086c7c10d9bd}. Päť ročný pokles sa zastavil v polovici minulého roka 2016. Od vtedy neprestajne rastie.

Ako si preveriť cenu kWh elektriny keď ste firma

SIEA_Igor_Kostial_cena_kWh_elektriny_rok_2017

Cena kWh elektriny pre firmy na rok 2017

Ako si preveriť cenu kWh elektriny rieši väčšina firiem či prevádzkovateľov tesne pred koncom zazmluvneného kontraktu. Nakoľko tieto kontrakty majú výpovednú lehotu v základe jeden až troj mesačnú výpovednú lehotu, je potrebné sa o novú cenovú ponuku zaujímať ešte pred výpovednou lehotou.

Teda rada číslo jedna je: potrebujete vedieť výpovednú lehotu vašej zmluvy alebo si do pracovného kalendára už pri podpise tejto zmluvy v predstihu poznačte vyžiadanie CP od dodávateľa. Ak premeškáte výpovednú lehotu, pravdepodobne sa vám automaticky predĺži zmluva bez nároku na porovnanie a vyjednávanie ceny za kWh elektriny. Vy tak dostanete cenníkovú cenu elektriny bez zľavy.

Preverenie ceny elektriny pre vašu firmu

a rovno návod ako postupovať pri vyjednávaní lepšej ceny si môže zaslať na svoj email. Stiahnite si návod, ktorý je v Ebooku.

Inak je to jednoduché stačí si vyžiadať cenové ponuky od viacerých dodávateľov o ktorých, píšem práve v Ebooku. Sú to mnou odporúčaný spoľahlivý dodávatelia s ktorými spolupracujem.

Ak vás zaujíma aktuálna najlepšia ponuka na slovenskom trhu siahnite po týždennej správe.

[button style=”btn-default btn-lg” type=”link” target=”false” title=”Týždenná správa” link=”http://test.bugesweb.com/objednavka-tyzdenna-sprava/” linkrel=””]

 

Týždenná správa pozná trhové ceny elektriny na burzách a v porovnaní z výsledkov z elektronických aukcii vieme určiť minimálny zisk dodávateľov. Takto vieme presne odhadnúť akú najnižšiu cenu môžu dodávatelia ponúknuť firemným klientom.

Zdielať
Igor Koštiaľ
 

Pomáham podnikateľom ušetriť peniaze za elektrickú energiu a plyn. Počas viac ako 3 ročnej praxe som pomohol jedenástim podnikateľom ušetriť na energiách spolu 10 587,56 €. Chcete ušetriť na energiách aj vy? Pozrite sa sem: Týždenná Správa a sem: Individuálna Analýza Úspory

Kliknite sem a zapojte sa do diskusie 0

Zapojte sa do diskusie: