[Prípadová štúdia] Ako sme klientovi aj pri vysokých cenách ušetrili 10,07% z ceny elektriny

S vyhlásením aukcie na elektrinu sme už nechceli dlhšie čakať, a tak dnes 25.7.2017 (napriek cenám komodity na
hranici tohtoročných maxím) aukcia úspešne prebehla. Kto aukciu sledoval, potvrdí, že súťaž bola veľmi slušná. Aktívne sa jej zúčastnilo 5 dodávateľov elektrickej energie pre firemných klientov. Trvala hodinu aj štvrť, a výsledok je teda maximum čo sa v súčasnosti dalo dosiahnuť.

Víťazom aukcie je (trochu prekvapujúco) náš tradičný partner xy(pozn. obchodné tajomstvo)

Vysúťažili sme priemernú cenu xy(pozn. obchodné tajomstvo) EUR/MWh. Celková dosiahnutá úspora je xy(pozn. obchodné tajomstvo) EUR, resp. 10,07%, čo je ovplyvnené okrem nárastu burzových cien elektriny za posledný rok o takmer 40%, aj tým, že klient s najvyšším objemom v aukcii už bol v našej aukcii minulý rok.

Vzhľadom na okolnosti sa jedná o veľmi slušný výsledok aukcie, a pre nových klientov môžu byť ceny isto motivujúce. S ohľadom na burzové ceny elektriny a basic ponuky dodávateľov, môžeme naďalej ponúkať naše služby ďalším vašim známym, ich klientom a partnerom. Tak neváhajte a požiadajte o prípravu analýzy cien elektriny.

Zdielať
Igor Koštiaľ
 

Pomáham podnikateľom ušetriť peniaze za elektrickú energiu a plyn. Počas viac ako 3 ročnej praxe som pomohol jedenástim podnikateľom ušetriť na energiách spolu 10 587,56 €. Chcete ušetriť na energiách aj vy? Pozrite sa sem: Týždenná Správa a sem: Individuálna Analýza Úspory

Kliknite sem a zapojte sa do diskusie 0

Zapojte sa do diskusie: