O Veľkosti:

VEĽKOSŤ:

S: 42X46CM

M:57X62CM

L : 80X87CM

XL:110X120CM

môžete sa obrátiť na zákaznícku službu, ktorá smerovala potrebujete, Ak nechcete zanechať odkaz, potom zašleme jeden na. akceptujeme na vlastné vlastné veľkosti , neváhajte nás kontaktovať !

O našich obtlačky:

✓ Naše nálepky sú vysekávané — nie je vytlačená, a tak nemajú obsahovať pozadí (jasné, alebo inak). Stenu alebo na povrchu použití kotúča, aby sa na pozadí.

✓ Obrázok sa nemusí odrážať skutočnú veľkosť. To je Digitálne napríklad pre zobrazovanie účel. Aby odtlačkový fit priestor 100% by ste si mali merať svoj priestor

✓ Používame vysoko kvalitné matné vinylové fólie, ktorá vyzerá ako po nanesení farby na steny a non-jedovaté , ochrana životného prostredia.

✓ Naše nálepky budú dodržiavať takmer akýkoľvek hladký povrch, ako napríklad stena , sklo , plasty , drevo a pod a mierne textúrou steny.

✓ Stenu, Vinylové Nálepky sú ľahko odstrániteľné, avšak, NIE sú opakovane použiteľné.

✓ Odtlačkový farby sa môžu mierne líšiť od farieb na obrazovke počítača

✓ chceme, aby ste boli úplne spokojní so svojím nákupom! Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní,pls kontaktujte nás najprv budeme vás dobrým riešením.

O našich farbách:

pls vybrať farbu priamo z farieb voliteľné , ale ak tam nie farbu, ktorú chcete pls nezabudnite si prečítať naše color chart , máme veľa farby sú k dispozícii , takže si môžete ružová jeden milujete najlepšie , a potom nám zanechať správu o farbu ak potrebujete objednať si ho !

O tom, Ako Vziať na vedomie:

počas svojho potvrdiť stránke po nákupe , tam sa okno s hlásením, môžete napísať poznámku na predajcu , môžete napísať "farba" a "Vlastné meno"( len pre osobné meno odtlačkový)".

Ak ste zabudli napísať, potom môžete "kontaktovať predávajúceho"

Tam majú vzorky obrázok pre váš odkaz!

Štítky: motýľ na vyšívanie, motýľ ručné, motýľ dekor, motýľ plavidlá, motýľ organza, príslušenstvo motýľ, motýľ plastové, motýľ prívesok charm, motýľ malý, motýlie plavidlá.

Materiál PVC
Farby Farby Sú K Dispozícii
Štýl Moderné
Špecifikácia Single-piece Package
Klasifikácia Okná Samolepky
Vymeniteľné Áno
Scenáre STENY
Nepremokavé Áno
vzor Lietadlo Nálepka Na Stenu
Názov Značky HDJWU
Funkcie Vysekávanie
Osobné K dispozícii
Číslo Modelu FY-1
Tému vzor

Pridať recenziu

Veľké Vinyl na Stenu Odtlačkový Motýľ Miestnosti Dom Interiér Dekorácie, Nálepky Veľké Samolepky na Stenu Vymeniteľné FM-247

Doplňujúce údaje

Cena:€3.74

Kategória:Home Decor

SKU: v999

Recenzie: