Funkcie: 1.Anti-fog; Ukladanie UV ochrana; Nastaviteľné elastické hlavu kapely. 2.Skvelým partnerom pre lyžovanie, lezenie, cyklistika a iné outdoorové športy. 3.Profesionálne lyžiarske okuliare, dve vrstvy šošovky majú dobré anti-fog a anti-UV. 4.Dve vrstvy z hubky, je mäkké, anti-vplyv na ochranu tváre. 5.Pás je elastický a nastaviteľný. Špecifikácia: Materiál: PC Objektív Farba: Zelená, Modrá, Červená, Čierna, Strieborná Veľkosť: Cca.105x190mm Balenie zoznam: 1 x Okuliare 1 x Úložný Vak Poznámka: 1. Všetky obrázky sú profesionálne farebne odlíšené, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba. Prosím pochopiť. 2. Údaje sa meria ručne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.

Štítky: bunda lyžiarske ženy, okuliare snehu, pro lyžovanie, bower zimné športy, mount snowboard, Lyže, snowboard, sneh snowboard, šport top, krátke tepláky ženy, auto snehu.

Položka Druh Okuliare
Farebné Šošovky Multi
Šport Typ Lyžovanie
Materiál Objektív PC
Pohlavie ŽENY
Objektív Výška Ako je uvedené
Číslo Modelu Snowboard Okuliare
Objektív Šírka Ako je uvedené

Pridať recenziu

Vonkajšie Snowboard Okuliare, Anti-fog Big Double Vrstvy Lyžiarske Okuliare Lyžovanie Snow UV Ochrany slnečné Okuliare pre Zimný Šport muži ženy

Doplňujúce údaje

Cena:€4.41

Kategória:predaj

SKU: v963

Recenzie: