UPOZORNENIE : Prosím, láskavo poznamenať,že uvedený Výrobok sa vyrába a distribuuje do zahraničia za zákony krajiny jeho pôvodu

Keď dostanete balík, prosím, skontrolujte, či je tovar kompletný, ak tam je problém, obráťte sa na zákaznícky servis v čase.

Poznámka : Táto maska, sú rozdelené do obsahovať 1 maska +2 PM2.5 filtra (každý balíky majú 2 filter,prosím, otvorte balík na kontrolu) , prosím, nákup podľa vašich aktuálnych potrieb.

TIPY 1. Filtre nie sú umývateľné, odporúča sa používať 1 filter pre 3-5 dní . Ak sa nachádzate v prostredí s závažné znečistenie ovzdušia, odporúča sa nahradiť ju za 3 dni. 2. Ak filter je kontaminovaný cudzích predmetov, olejové škvrny, atď., prosím, vymeňte ho v čase. 3. Ak máte problémy s dýchaním, nie je vhodné na používanie masky. 4. Masky nie sú, odporúča sa, ak je riedky vzduch alebo keď spí. 5. Tento produkt nie je vhodný pre deti do 8 rokov.

Štítky: športové najvyššie čipky, ružová, orro smart hodinky nfc, športových trénerov 2018, vyšperkovaný živice zrkadlá, orro a5s brawl hviezdy, športové top tyrkysová, oroginal casio hodinky, sirota čierne šaty, orocan dlažba kuchyňa.

Bezpečnostný štandard ŽIADNE
Materiál Hodváb
Trieda ochrany ŽIADNE
Pôvod Čína (Pevninská Časť)
Pohlavie ŽENY

Pridať recenziu

Priedušná Masky S Filtrami Bavlna Roztomilý Kreslený Vytlačí Opakovane Umývateľný Masky na Tvár Unisex protiprachová Úst Kryt Maska

Doplňujúce údaje

Cena:€2.57

Kategória:Oblečenie, Doplnky

SKU: v8

Recenzie: