Poznámka diamant maľby sú polotovarov, nezahŕňa rám. Budeme poskytovať diamond výšivky nástroje pre vaše urobiť. Hoci sa naše výrobky nie je najlacnejšie, ale na kvalite nášho tovaru je najlepší! Ak chcete dokončiť to, môžete snímať vaše obrazy a odoslať ju k nám, budeme zdieľať ti s inými kupujúci po celom svete. Spätná väzba Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 HVIEZD. Ak ste spokojní s našimi tovary a služby.PROSÍM, dajte nám 1,2,3,4 hviezdy, pretože sú rovnaké na negatívnu spätnú väzbu. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: anglický vesta mužov, prípade elephon u3h, gril oka 16 cm, prípade edmi poznámka 7, sklo anime perá, fals diy batoľa, hdmi typu c zlato, prípade okraji madrid, prípade okraji 7 dievča.

Rýchlosť doručenia high-speed
Po-Predajný Servis Vynikajúce
Vzor Typ Karikatúra
Počet Farieb Podľa obrázka
Štýl Európsky a Americký Štýl
Plátno Metóda Balenia Zrolovaná
Vonkajšie Balenie Farebné Políčko
Formulár Jeden
Rám No
Materiál Živica
Kvalita výrobkov Vynikajúce
farba Podľa obrázka
Diamond typ 3D,5D
Použitie Obrazy
factory outlet Rýchle Dodanie
Diamond Tvar Námestie/Kolo
Názov Značky kexinzu
Vložením Oblasti Plná

Pridať recenziu

5d Diy štvorcové,okrúhle Diamond Maľovanie Cross Stitch kit-kreslené obrázky - 3d Výšivky, Výšivky Ilustrácia Mozaiky A-113

Doplňujúce údaje

Cena:€2.93

SKU: v791

Recenzie: