Vitajte Na Mojom Obchode

Milí priatelia. Všetky produkty uvedené v obchode sú k dispozícii a môžete si ich zakúpiť na nich s dôverou. Ak potrebujete ďalšie modely, prosím, kontaktujte nás a môžeme ich nájsť pre vás. Ďakujeme vám za návštevu na obchod. Užite si nakupovanie!!!

Čepeľ materiál úvod:

H01:Vhodné pre spracovanie hliníka. NK9018: je špeciálny materiál z nehrdzavejúcej ocele, je odporúčané, aby proces 304 a 201 materiálov. NK3030: sú špeciálne materiály pre oceľové diely.

Balík Obsahuje

Č Vložiť : je iba jeden nástroj, na ktoré držiteľ kľúč v balení. Bez Držiaka Nástroja :Existuje len 10 vloží do obalu. Ak sa rozhodnete oboch vložiť a držiaka, dostanete 10pcs vložky, 1pc držiak a kľúč.

Kupujúci je povinný prečítať si

1. Ste vítaní, aby klásť otázky pred uvedenie objednávku, dajte nám dohodnúť na samotný produkt alebo iných záležitostí. Tak, aby spôsobiť zbytočné problémy. 2. Všetky produkty v obchode si môžete zakúpiť vo veľkých množstvách. 3.Prosím skontrolovať tovar po prevzatí tovaru. Ak je nejaký problém, prosím, kontaktujte nás čo najskôr, ako je to možné, budeme sa snažiť vyriešiť to pre vás! 4.Všetky produkty v obchode sú prísne testované pred expedíciou, a pevne zabalené na zabezpečenie integrity tovaru. Vám vynikajúcu kvalitu a spoľahlivej služby. Dúfame, že spolupracovať na dlhú dobu!

Štítky: ego sústružnícke nástroje, dcmt11t308, pre sústruh, sústruh znášal držiteľ, tnmg160404 pevný, zcc ct, sústruh rezné nástroje držiteľ, disk dreva sústruženie, stanless lúčenie nástroj, mac nástroj sady.

Pôvod CN(Pôvodu)
Použitie Externé Otáčania Nástroja
Tvrdosť 92
Povlak Iné
Materiál Tvrdej Zliatiny
Číslo Modelu MVVNN
Certifikácia ŽIADNE
Názov Značky CVCVCV

Pridať recenziu

MVVNN1616K16 MVVNN2020K16 MVVNN2525 Externé Otočením Držiaka Nástroja +10pc VNMG Karbidu Vložky CNC Sústruhu sústružnícka Nástroje Sada

Doplňujúce údaje

Cena:€10.62

SKU: v759

Recenzie: