Položka Podrobnosti

Požičovňa Detská Sedačka Detská Stolička Mtb Prenosné Rýchle Uvoľnenie Sedlo Deti Sídlo Podporu Mäkký Vankúš Dieťa s Opierkou Pedál jazda na Bicykli

Odrážky:

1、Materiál: Vyrobené z eko-šetrné materiály, ktoré sú netoxické, bez zápachu, trvanlivé a bezpečné používanie.

2、Stabilné a Bezpečné: hlavné časti sedadla je vyrobený z unibody dizajn bez zvárania, ktorý je stabilný, pevný a bezpečný. Pribrala a rozšírila vankúš je pohodlnejšie sedieť na baby.

3、Pohodlné: Skidproof opierkou a pedál dizajn udržať deti bezpečné, pohodlné a zadarmo pri jazde.Nastaviteľné crossbeam, aby sedadlo vhodné pre všetky druhy bicyklov, ako na horskom bicykli, electrombile, atď..

4、Dieťa Sedadla: sedadlo je nevyhnutný pre vaše deti, keď budete mať vaše deti sa s bicykli.

5、Jednoduché uskladnenie: predné sedadlo a upevnenie držiaku je možné sklopiť a predkus, zníženie sedadla objem a uľahčuje prepravu a obchod.

Detaily produktu:

Názov: Požičovňa detskej autosedačky

Materiál: vysoko kvalitná bavlna trubky, oceľové trubky, hliníkové zliatiny, zelená plastové

Štýl: typ - lakťová opierka oddiel, typ - single board oddiel, typ B - lakťová opierka oddiel, typ B - single board oddiel

Vankúš: dĺžka 22 cm/8.67 v, hrúbka 3,5 cm./1.38 v(o)

Vekové odporúčanie: opierkou pre 4 rokov a vyššie, jeden rade na 6 rokov a vyššie

Funkcie: rýchla demontáž

Poznámky:

1. Prednej vidlice pod sedadlo by malo mať priestor výška 3,5 cm nainštalovať sídlo zámok. Priemer uviazol predná vidlica by nemali byť väčšie ako 3.4 cm. Predná vidlica mali mierny sklon smerom dozadu. Ak je zvislý stĺp, nie je vhodný pre inštalácie..

2. Koleso, ktoré je príliš malé na to nie je vhodný pre inštaláciu. Tam musí byť vzdialenosti 35 cm medzi prednej strane sedadla a riadidiel.

Zoznam:

Bicykel predné detskej autosedačky*1

Obrázok

Na naše Brazília priatelia:Brazília Príspevok, dočasne oznámila, že bude účtovať poplatok približne US$3.50 na objednávku pre všetkých medzinárodných zásielok na 27. augusta (miestneho času). Tento poplatok sa hradí kupujúci po self-vyhlásenie a bude vrátená, ak nie je zaplatený. Ak nemôžete prijať zaplatiť $3.5 Colných Poplatkov, Pls neumiestňujte objednávky.

Viac informácií prosím skontrolujte, či prostredníctvom nasledujúceho odkazu, ďakujeme za pochopenie!

Štítky: bicykel predné rack, bicykel cargo, bicycl sedadla, na bicykli sedadlo pre dieťa, bicykel stoličky, predné rack, predné pannier stojan, predný kufor, chlapec na bicykli sedadlo zvyšok, stojan na bicykel.

lakťová opierka Pedál Jazda Na Bicykli
Veľkosť as pic show
Požičovňa na bicykli sedadlo
Kapacita (Zaťaženie) bicykel predné sedadlá
Detská stolička Deti Sídlo Podporu Mäkký Vankúš
Druh Cargo Stojany
Materiál Hliník
Brzdový Systém Iné

Pridať recenziu

Požičovňa Detská Sedačka Detská Stolička Mtb Prenosné Rýchle Uvoľnenie Sedlo Deti Sídlo Podporu Mäkký Vankúš Dieťa s Opierkou Pedál jazda na Bicykli

Doplňujúce údaje

Cena:€36.60

SKU: v720

Recenzie: