Vitajte v našom obchode si viac produktov:

2/3/4/6 Jednotiek Apartmán Video Interkom Dvere Telefónne Súpravy

UPGRAD VER: ethernet kábel. vonkajšie kamery a vnútorný monitor pomocou sieťového rozhrania, Iba vonkajšie fotoaparát pripojiť napájanie, vnútorná jednotka nepotrebuje napájanie, pohodlnejšie a rýchlejšie.

Táto skupina výrobkov je 2/3/4/6 Jednotiek Apartmány Video Dvere, Telefón, Intercom Systém.Displej vybavený dovezené high-definition TFT-LCD displej, s jasný obraz a ture farby. To podporuje jedno-tlačidlo na uvoľnenie a jedným tlačidlom odpovede a pod. Intercom, diaľkové odblokovanie funkciu.

Keď návštevník príde na návštevu a stlačte vonkajšie jednotky vnútorná jednotka bude zvoniť a na displeji návštevník obraz, môžete priamo stlačte odpoveď, tlačidlo na vnútornej jednotke ak chcete uskutočniť videohovor s návštevníkov, a stlačte odblokuj tlačidlo, aby ste otvorili dvere.

Produkty Popis: Vonkajšie Kamery: Vonkajšie jednotky ( 2/3/4/6 hovor, tlačidlá) Podpora RFID karty odomknúť, Podporu všetkých druhov dverové zámky. S kovovou kreslenie, vzory, s dobrou textúru a odolnosť proti korózii, S 15VDC napájací adaptér, Podporuje 2/3/4/6 monitor pre Multi rodiny,byt, zvonček vyzváňa, monitorovanie a intercom. Je vybavený HD kamera. efektívne infračervené nočné svetlo. Fotoaparát snímač : 1/3" CMOS , 700TV-Line Nočné Videnie : INFRAČERVENÉ svetlo Elektronický zámok : podpora Materiál :Kovový panel, Nepremokavé : podpora Prevádzky Temp: -20degree +60degree Montáž :Vstavané inštalácie uhol objektívu môže byť upravená Len vonkajšie fotoaparát pripojiť napájanie, vnútorná jednotka nepotrebuje napájanie.

Sieťové rozhranie

Vonkajšie kamery pomocou sieťového rozhrania, Iba vonkajšie fotoaparát pripojiť napájanie, vnútorná jednotka nepotrebuje napájanie, pohodlnejšie a rýchlejšie.

Vnútorný Monitor:

LCD 7 palcový dotykový digitálny farieb na monitore.

Jasná noc-zobrazenie 24 hodín monitorovania, volať, hovoriť a odblokovanie diaľkové ovládanie, atď.

Ďalší monitor k dispozícii až 12(voliteľné) najviac.

Dotykový LCD farebný displej s nízkou spotrebou energie, žiadne žiarenie a vysokým rozlíšením.

Hlasité telefóny.

Jas, chroma a objem nastaviteľné.

25-akord, melódia krúžky pre možnosť

Dotknite sa tlačidla video telefón 7-palcový farebný Dotykový LCD displej, vnútorné monitor dotknite sa tlačidla jednoduché na obsluhu. Zabezpečuje môžete aj vidieť a hovoriť s všetkých návštevníkov. Vnútorný Monitor pomocou dotykového tlačidla navrhnutý sa zhodujú s trendom výrobkov, krásne štýly, vodotesný,prachotesný, stabilný a ľahko ovládateľný.

Viac ringtones - free spínačom má 25 akord zvonenia môže byť prepnutý slobodne, elegantne a fair-vydávať. Oba signály zvonenia a hlasitosť môže byť nastaviteľné, môžete splniť pôvodný potrebuje svoj čas. Nemusíte sa obávať, nie je počuť hlas, alebo počuť je príliš vysoká, nič viac.

Sieťové rozhranie

Vnútorný monitor s použitím sieťového rozhrania, Iba vonkajšie fotoaparát pripojiť napájanie, vnútorná jednotka nepotrebuje napájanie, pohodlnejšie a rýchlejšie.

RFID Kľúčenka:

Vonkajšia jednotka je riadená pomocou RFID snímač a kód, to je vnútorný integrované s vizuálny komunikačný okruh pripojiť krytý monitor. použite ho na intercom, a odomknúť dvere.

2 spôsoby, ako odomknúť( Vnútorné, RFID), Podpora RFID Kľúčenka prístup radič.

Existuje niekoľko spôsobov, ako otvoriť dvere zamknúť, keď ste mimo dverí: pomocou RFID keyfobs alebo diaľkové ovládanie nastaviť. Táto položka prichádza s 7 RFID keyfobs(vrátane pridaného kľúčenky a odstránené kľúčenky) . Okrem toho, ak potrebujete viac RFID keyfobs, môžete pridať množstvo RFID kľúčenky, ako sa vám páči.

Vonkajšia jednotka má RFID reader, ktorá podporuje max 500 RFID karty/fobs. To je jednoduché pridávať nové karty a vymazať staré karty.

(Poznámka: funkcia pridá kartu a vymazať kľúčenky (pridal/vymazať kľúčenka nemôže odomknutie dverí zamky)

Elektroinštalácie Inštrukcie

UPGRAD VER: ethernet kábel. vonkajšie kamery a vnútorný monitor pomocou sieťového rozhrania, Iba vonkajšie fotoaparát pripojiť napájanie, vnútorná jednotka nepotrebuje napájanie, pohodlnejšie a rýchlejšie.

Môžete si vybrať :

2/3/4/6 Tlačidlá vonkajšie fotoaparát pre vaše vybrať!!!

Balenie obsahuje: 1 x Vonkajšia jednotka( 2/3/4/6 Kľúče Voliteľné ) 5 x RFID Keyfobs 2 x 7 palcov Vnútorné Jednotky ( 2/3/4/6 Voliteľné ) 1 x Napájací adaptér, 2 x Test Sieťový kábel 2 x Montážnu platňu ( 2/3/4/6 Voliteľné ) 1 x vrecúško skrutky, 1 x užívateľská príručka

Štítky: pripojenie vga, audio dvere telefón, ženské nástenné jednotky, amocam video interkom, endoskopu smartphone, dvere telefón, reťaz kľúč, doorphone kľúč, hikvision dvere intercom ip, oem ip interkom.

Nočné Videnie Podpora infared nočné videnie
Požiadať 2,3,4,6 Jednotiek Rodiny/podlahy/vily/byty
Rozlíšenie > 420 TV Line
IP Kamera Rozhranie No
Veľkosť Obrazovky TFT-lcd 7 palcov
Nepremokavé Áno
Súprava Konfigurácia Jeden až Tri video doorphone
Spôsob Pripojenia Káblové
Moc 100V-240V
ID Keyfobs vrátane 5 Ks užívateľ keyfobs
Číslo Modelu 70W530
Fotoaparát farba
Technológia Digitálne
Veľkosť Displeja 7
Zvonček Áno
Riadenie Prístupu Induktívne Karty
Zdroj Napájania EU/US/AU/UK Plug Voliteľné
Materiál zliatiny hliníka
Snímač Veľkosť(Palce) 1/3
Zóna Vstup ŽIADNE
Druh Byt Intercom Systém
Názov Video dvere telefón / zvonček / intercom
Pozorovací Uhol (°) 92
Samrt Domov Rozhranie Áno
Inštalácia Montáž Na Stenu
Certifikácia ŽIADNE
Pôvod CN(Pôvodu)
Fotoaparát typ Snímača CMOS
Názov Značky AMOCAM
Displej Typ farba
Prijatie Režim Hands-free
vnútorný monitor Hands-free, talk, monitor,intercom,video,odomknúť
Typ Pripojenia Káblové
Vonkajšie kamery IR,Farba,Poveternostným vplyvom

Pridať recenziu

[Najnovšie Aktualizácie Ver] 2/3/4/6 Jednotiek Byt intercom Video Komunikačný systém Ethernet Kábel Pripojenie, Jedno-Dodávka, ID Kľúčom Odomknúť

Doplňujúce údaje

Cena:€137.02

Kategória:predaj

SKU: v642

Recenzie: