Ďakujeme vám za návštevu mojom obchode! Steny otlačkom, tiež známy ako nálepky na stenu, stenové tetovanie, alebo na stenu, vinylové, je vinylové nálepky, ktoré je pripevnené na stenu alebo iné hladké plochy pre dekorácie a informačné účely. Sme vystrihnúť iba z jedného pevný tón farieb vinyl, druhom farby, vo vnútri je farba stenu alebo povrch, na ktorý chcete aplikovať. Nálepky nie sú určené na to, ktoré nemožno odstrániť a znovu použiť znova. Odtlačkový veľkosť viac ako 22" príde ako 2 kusy Veľkosť ukazuje na obrázku je trochu väčšie pre zobrazovanie účely !!!

rozmery (približné):

S: 30 x 31 cm

M: 42 x 44 cm

L: 57 x 60 cm, kontaktujte nás, ak budete potrebovať špeciálne veľkosti. Materiál: vysoko kvalitná, samolepiaca, matný-dokončiť vinyl

***POŠTOVNÉ a VRÁTI*** Budeme sa snažiť v našich silách, aby si svoj položiek na vás, ako rýchlo, ako môžeme.Nechajte 3-5 pracovných dní pre výrobu. Chcem, aby ste boli úplne spokojní so svojím nákupom! Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, položky môžu byť vrátené, vám vrátime plnú sumu zníženú o prepravné náklady. Prosím, byť si vedomý rušné časy rok (Vianočné) pri preprave môže trvať dlhšie ako zvyčajne. Ak vašej objednávky je naliehavo prosím, dajte nám vedieť, ako budete platiť za svoje položky.

Štítky: gotická kawaii izba dekor, výzdoba stolov, na littl morská víla, dáždnik tapety, foto detská izba, vinyl porovnanie nástenná maľba, oka dekorácie morská víla, dekor dievča izba, dekoratívne folie stromy, wc príslušenstvo.

Tému vzor
Scenáre STENY
Číslo Modelu S806
Klasifikácia Nábytok Nálepky
vzor Lietadlo Nálepka Na Stenu
Názov Značky RADOSŤ DOMOVA
Špecifikácia Single-piece Package
Štýl Moderné
Materiál PVC

Pridať recenziu

Morská Víla Stenu Námorných Deti, Dievčatá, Škôlky, Spálňa, Detská Izba Domáce Dekorácie Vinyl Na Stenu-Nálepky Vymeniteľné Nástenné Art S806

Doplňujúce údaje

Cena:€4.34

Kategória:Home Decor

SKU: v631

Recenzie: