Odrážky:

1、Premium Materiál: hra rohož je vyrobená z mäkkého, non-tkané textílie. Je to opatrenie, o 27 x 39 palcov veľkosť. Je to dosť veľký na to, nechajte 3 až 4 hráčov stráviť skvelý čas spolu.

2、Balenie Vrátane: Tento dinosaurus hračky sada obsahuje 9 dinosaura sochy, 6 stromy, 2 skaly, 2 pne, 1 hre mat. Súbor môže rozvíjať svoje schopnosti tým, že nechá je naučiť mená všetkých rôznych dinosaurov, v dinosaur world!

3、Jemné Remeselné: Tento súbor obsahuje 9 rôznych dinosaurov, ktoré sú žiarivo farebné, a každý z nich opatrenia o 5.7-6.7 sunie sa na dĺžku. A sú vyrobené z vysoko kvalitného a odolného plastu.

4、Vzdelávania Organizátor: set je vynikajúci vzdelávací hračku, ktorá inšpiruje svojho dieťaťa tvorivosť a predstavivosť, a deti sa môžu ponoriť do rozmanité jungle živočíšneho sveta.

5、Ideálny Darček: sada je ideálny strany darček alebo časť school science projektu. Dinosaur hračka kit budú vhodné pre deti od 3 rokov.

Špecifikácie:

Materiál: ABS + polyester vlákniny

Dinosaurov veľkosť mapy: cca 100*68.7 cm/39.37*27.05 v

Veľkosť balenia: o 20*26*10.5 cm/7.87*10.24*4.13 v

Balenie Zoznam:

1*Dinosaura Mapu(vezmite prosím na vedomie, že náhodné príslušenstvo sú v balení)

Štítky: dinosaurov koberec koberec, magic živice, model dinosaura, mapa koberec sveta, motýľ živice, dinosaurov koberec okruhu, mačka živice, koberec sveta, dinosaurov koberec, dinosaurov rex.

Type2 hra koberec
Vekové Rozpätie > 14 rokov
Materiál Plastové
Rozmery 100 x 68.7 cm
type1 dieťa hrať mat
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcie Vzdelávacie
Pohlavie Unisex
Hrúbka Iné
Upozornenie ŽIADNE
dropship Podpora
Druh Plazenie Mat

Pridať recenziu

Detské Hračka Dinosaur Simulácie Zvieracích Veľké Tyrannosaurus Plastikový Model Dinosaura Svet Hra Koberec Scénu Vhodnú Pre Deti

Doplňujúce údaje

Cena:€4.60

Kategória:Hračky A Záľuby

SKU: v484

Recenzie: