Gentleman je sľub!

Prosím, prečítajte si nasledujúci odsek pred objednávke.

1. Farba ATV a Kart súvisiace príslušenstvo je neistý, niekedy to môže byť zlato, niekedy to môže byť čierne (pretože každá šarža factory je iná), tak v prípade, že farba je zle, a to bez náhrady budú akceptované. Ak nechcete prijať to, prosím, nie kúpiť. Ak vznikne spor, žiadna transakcia sa uskutoční v budúcnosti.

2. Je tam len jedna osoba prevádzkovania a riadenia tomto obchode. Ak oznámenie nie reagovať v čase, prosím, trpezlivo čakať na 24 hodín, alebo môžete pridať svoje WeChat/Telefón/facebook: 15387262761.

3. Pretože tento obchod sa hlavne zaoberá v Štvorkoliek a off-road vozidla, úpravy častí, niektoré produkty sú príliš ťažké a môže dôjsť k poškodeniu alebo strate v priebehu dopravy. Ak máte akékoľvek problémy s tovarom, prosím, kontaktujte ma prvý, a budete spokojní Odpoveď.

4. Ak sa vám nechať zlý recenziu zlomyseľne, žiadna transakcia bude môcť v budúcnosti.

Štítky: atv riadenia tip, go kart, vodič golf hriadeľa, golfový vozík accessorie, utv, spoločné u, atv vretena, kart hriadeľa, košík shop, buggy.

Položka Dĺžka 7inch
Druh Materiálu ZLIATINY
Špeciálne Funkcie no
Názov Modelu 465
Položka Hmotnosť 2kg
Položka Šírka 7inch
Položka Priemer 6inch
Externé Testovanie Certifikácia CC
Položka Výška 7inch

Pridať recenziu

270 mm 600 mm 745mm Riadenie Koleno Go Kart U spoje Hriadeľa Prút z Číny 110CC 150CC Ísť Golfový Vozík, Kočík ATV Bicykli Časti

Doplňujúce údaje

Cena:€15.71

Kategória:Nástroje

SKU: v385

Recenzie: