Čo je Nové

Pridať power on/off prepínač pre jednoduchšie prijímač záväzné

Upraviť skrat/nad-aktuálny čas cesty cez tlačidlo prepnúť

Úplne odrezať prúd a zabrániť, aby "kúzlo smoke"

Pre ostatné dymu zátky, ako je automobilový priemysel, svetlo žiarovky alebo resettable poistku, proste limit nie zastaviť tok, zvodový prúd môže ešte spôsobiť poškodenie komponentov. VIFLY ShortSaver je iný dym zátka, ktorá prijíma elektronické poistka na úplne odrezať aktuálny do svojho RC build ak skrat alebo vedenie omyl je zistený.

Super-rýchla reakcia ochrany/čas

VIFLY ShortSaver by vypnúť napájanie zariadenia, ktoré drew v prebytok prepínateľné 1A 2A alebo prahová hodnota v rámci práve 3ms. To je ďaleko efektívnejšie ako starý spôsob, ako pomocou svetla-žiarovky alebo obnovenie poistky. Kratšie ochranu čas, bezpečnejšie vaše stavať sa bude, ako niečo urobiť prestávku v čase, poistka výlety.

Power ON/OFF Prepínač pre Jednoduchšie Prijímač Záväzné

Podržaním viazať tlačidlo a uplatňovania moci môže byť niekedy náročné. Nová verzia VIFLY ShortSaver pridali power on/off prepínač, ktorý môžete vytvoriť svoj prijímač záväzné oveľa pohodlnejšie.

1 Amp a 2 Amp Prahová hodnota Selektora

VIFLY ShortSaver je tak šikovný, že existuje 1 Amp alebo 2 Amp prah výber pre rôzne potreby. Pre malé rozmery stavať s viac citlivé elektronické komponenty, môžete si vybrať, 1 Amp možnosť,, pre veľké stavia, 2 Amp je možnosť výberu.

Hromadí XT60 a XT30 V-výstupné Konektory

VIFLY ShortSaver prichádza s oboma Nazhromaždiť XT30 a XT60 konektory, pohodlnejšie pre vášho rôznych batérií. Funkcie Úplne odrezať prúd a zabrániť, aby "kúzlo smoke" Super-rýchle reakcie ochrany/čas 1 Amp a 2 Amp Prah Výber Nazhromaždiť XT60 a XT30 V-výstupné Konektory Špecifikácie rozmery(L x W x H): 42 x 30 x 10 mm Konektor: XT30 & XT60 (Vstup a Výstup), Prepínateľné aktuálny limit: 1A/2A čase Cesty: 3ms (skrat) / 10ms (Over-Prúd) Vstupné Napätie: 7-25V (2-6)

Štítky: xt30, konektor xt30, poistka smart, vifly finder 3, jersey fly racing, bzučiak vyhľadávanie, dym zátka, hromadí konektor, lipo krátke, XT60.

Nástroj Dodávky Iné
Štyri-Pohon kolesa Atribúty Iné
Materiál Iné
Upgrade Diely/Príslušenstvo Iné
RC Diely a Accs Iné
Názov Značky AIRFORTH
Číslo Modelu ShortSaver 2
Pre Typ Vozidla Vrtuľníky
Diaľkové Ovládanie Periférne Zariadenia/Zariadení Iné
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

VIFLY ShortSaver 2 Smart Dymu Zátka Tlačidlo Power Prepínač Elektronická Poistka, Aby sa Zabránilo skratu Cez-splatná 2-6 XT30 TX60

Doplňujúce údaje

Cena:€10.40

SKU: v339

Recenzie: