2020 Odbornej vysokej kvality nechtov vŕtací stroj 4 v 1 nechtov prachu zberateľ stroj pre nechtový salón a peronal použitie

Položka Druh

Klinec vŕtanie a prachu zberateľ stroj +svetlo+ruky zvyšok

Model

DS-ŽÚ4

Farba

biela

Rýchlosť

0-30000 ot. / MIN.MAX

Napätie

100V-240V

Zapojte

NÁS. EÚ. na mieru

DODÁVKA, Keď vaša objednávka je zaplatená, budeme loď, aby si do 24 hodín. Budeme pozorne skontrolovať produkt a snažiť balenia výrobku aj zabráni poškodený v tranzite. Ak je váš balík je bohužiaľ poškodený v tranzite, prosím, nebojte sa, sme zodpovedné a poctivé predajcovia, dáme vám uspokojivé riešenie.

Spätná VÄZBA Po prijatí tovaru, ak ste spokojní s naším tovarom a službami, prosím, dajte nám 5 hviezdičiek spätnú väzbu. Vaše povzbudenie bude nás to urobiť lepšie pre vás. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.Sme čestní a zodpovední predajcovia, Budeme riešiť s vami po prvý raz. Bad review nemôže vyriešiť problém,Prosím kontaktujte nás a my vám uspokojivé riešenie.

Tipy Ak sa vám páči, nail art, prosím, postupujte podľa našej predajni, Budete mať možnosť, aby si naše nové produkty zadarmo. Sme vám vždy poskytnúť vám vysoko kvalitné produkty a najlepšie služby. Ďakujem .

Štítky: fólie na nechty, vŕtačky, klinec duster, vso nechty, brzdové doštičky suzuki, dh nechty, blúzka kože hada, klinec prachu zberateľ 80, pana nechtov vŕtačka, 4 V 1 manikúra stroj, klinec vákuum.

Použitie Nechty Stroj
Zapojte Na mieru
Rýchlosť 30000rpm
Výstupné napätie 12V
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Plastové
Položka Druh Elektrické Manikúra Drill & Príslušenstvo
Názov Značky SOMMET
Veľkosť 220mm*240mm*80mm
Moc 80W
Číslo Modelu DS ŽÚ4
Patrí 1 stroj+6 pc vrtákov
Otáčky Bez Zaťaženia 30000rpm

Pridať recenziu

2020 Odbornej vysokej kvality nechtov vŕtací stroj 4 v 1 nechtov prachu zberateľ stroj pre nechtový salón a peronal použitie

Doplňujúce údaje

Cena:€65.82

SKU: v216

Recenzie: