Príručka Oceľového Plechu ohýbačky Ploche Hliník/List Valcovacie Stroje Kovov, Valcovacie zariadenia na Spracovanie HR-320 vezmite Prosím na vedomie, že farby sa posielajú náhodne Popis Produktu: Model: HR-320 nepotrebujú elektrinu, ako dlho, ako ruka trasie stroj, oceľových plechov môže byť vrátená kolo spracovanie. Maximálny Cievky Hrúbka: Železa, plechu 2,5 mm /nerez plechu 2 mm Maximálny priemer tyče: Železné tyče 6 mm /nerez tyče 6 mm Maximálna Cievky Šírka: 320 mm Valec priemer: 30mm Maximálna roll priemer: neobmedzený Čistá hmotnosť: 12 kg Použitie: Uplatniteľné na oceľovej dosky, nerezové dosky, medený plech, hliníkový plech, a kruhová oceľ bar kolo spracovanie(nie je potreba elektrickej energie). Hlavným účelom:

Je vhodný pre valcovanie ocele dosky, nerezové oceľové plechy, medené dosky, hliníkové dosky, a oceľové tyče na kruhu spracovanie. Poznámka: Tento stroj by mal byť použitý na lavičke vise, alebo si môžete urobiť železný stojan na upevnenie stroja. Bench vice nie je zahrnutá v cene výrobku .Môžete si ho kúpiť v miestnych.

Štítky: ohybu pre potrubia, levanduľa plechu, brzdy stlačte, plechov-ohýbanie valčeky, mosadz ohraňovacieho, hliníkový plech, bender ocele, futurama, guma valcovacie stroje, leták.

Názov Značky YunlinLi
Maximálny roll diamete Neobmedzený
Moc manuál
Materiál / Kov Spracované oceľový plech
Suroviny Účtovná / Doska Valcovanie
Certifikácia ce
Maximálna Hrúbka Cievka Železa, plechu 2,5 mm /nerez plechu 2 mm
Automatizácia manuál
Typ Stroja Ohraňovacieho
Valec Priemer 30 mm
Pôvod CN(Pôvodu)
Čistá Hmotnosť 12 kg
Číslo Modelu HR-320
Extra Služby Ohýbanie a valcovanie
Maximálna šírka cievky 320 mm
Maximálny priemer tyče Železné tyče 6 mm /nehrdzavejúcej ocele 6 mm rod

Pridať recenziu

Príručka Oceľového Plechu ohýbačky Ploche Hliník/List Valcovacie Stroje Kovov, Valcovacie zariadenia na Spracovanie HR-320

Doplňujúce údaje

Cena:€103.93

SKU: v202

Recenzie: