Pre Apple macbook Retina 12 A1534 Nový 12 palcový notebook Tvrdeného Skla Screen Protector 9H Premium Anti Rozbiť Ochranný Kryt Popis: 1. Na tvrdeného skla Film,Ultra-tenké a vynikajúcu flexibilitu.Obrazovka je o 0,30 mm hrúbky.nemusíte sa báť, či reflexy telefónu by mohlo spomaliť po nalepenie film vôbec. 2. Na tvrdeného skla Film 9H tvrdosť .Tento tvrdené sklo obrazovky film je vyrobený z prémiovej tvrdeného skla a má tvrdosť 9H+,tak to môže zabrániť, aby sa sám z toho, že je poškriabaný alebo rozbité na kúsky účinne a neprestajne 3. Na tvrdeného skla Film Anti-Shatter:screen protector .Ak je zlomená, tvrdené sklo sa rozbiť na malé kúsky, ktoré nie sú ostré, čo je viac bezpečnejšie pre používateľov. 4. Na tvrdeného skla Film priepustnosťou Svetla na 99,9%.Film má vysokú priepustnosť svetla.S vysoký prenos svetla a nízky svetelný odraz,film môže poskytnúť vám s vysokým rozlíšením obrazovky, rovnako ako zvyčajne. 5. Na tvrdeného skla Film Anti-olej/Anti-voda.Na Obrazovku sa zmestí váš telefón dobre a urobiť veľký rozdiel, na ochranu vášho ipadu Pro od nuly,fingerprint,voda,olej,prach,otrasy,sklz a tak ďalej.Keď zafarbené vody,pôdy,blato,olej alebo iné prílohy,môže byť čistí bez námahy. 6. Oleophobic náter:Oleophobic náter chráni pred odtlačky a iné nečistoty a robí film ľahko sa čistí 7. Hladký povrch.Dokonca aj stranách obrazovky film cíti hladko, pretože je to humanized dizajn. 8. Vhodné pre použitie.Má vynikajúcu priľnavosť.Ak chcete prilepiť filmu,jediná vec, ktorú musíte urobiť, je vyčistiť obrazovku dôkladne. 9. Odolné.Dobrý výkon a vysokú kvalitu,môže pracovať na dlhú dobu. Návod Na Inštaláciu 1. Čistí telefón s mikro vlákna tkaniny. 2. Odstráňte ochranný film na skle. 3. Dajte sklo na obrazovke. 4. Ak sú tu iné príslušenstvo,prosím samotnej inštalácie.

Inštalácia Kroky------------------------------------------------------------------------------

Štítky: x5680, lenovo chromebook duet screen protector, a1534 lcd displej, shell top apple, tvrdené sklo notebooku macbook, lenovo m10 screen protector, a1534 macbook, a1527 batérie, sklo macbook pro, a1419 obrazovke.

Funkcie Scratch Dôkaz
Použitie sklo screen protector
Množstvo 1 Balenie
Kompatibilné Značky Iné
Materiál Tvrdené sklo
Názov Značky Cndaiultx
Package Áno
Číslo Modelu Pre Apple macbook Retina 12

Pridať recenziu

Pre Apple macbook Retina 12 A1534 Nový 12 palcový notebook Tvrdeného Skla Screen Protector 9H Premium Anti Rozbiť Ochranný Kryt

Doplňujúce údaje

Cena:€9.53

SKU: v150

Recenzie: