HAT220A ATS Radič

HAT220A/HAT240A ATS regulátor má mikroprocesor ako jej jadro, dokáže presne zistiť 2 spôsobmi-3 fázový, 2 spôsobmi-1 fáza alebo 2ways-2phase napätie a tiež môžete urobiť presné posúdenie podmienok abnormálne napätie (straty elektriny, nad alebo pod napätím), ovládanie ATS na prenos po odkladu. Regulátor má tiež funkciu odosielania štart signál genset, keď jeden výkon je abnormálne.

VÝKON A VLASTNOSTI

Radič zistiť multi-napätie podmienky, ako 2ways-3phase napätie, 1phase napätie (môže byť 2 spôsobmi siete, 2ways gens, alebo 1mains-1gens), alebo 2ways-2phase napätie. Jeho výkon a charakteristiky ukazujú, ako tieto, realizáciu počítačových programov a kontroly, môže použiť počítač, ak chcete nastaviť abnormálne napätie odkladu, prepínanie priority, genset shutdown delay, napätie, opravy a ďalšie funkcie, plne grafické rozhranie prevádzky. Keď je programovanie pomocou počítača, ovládač prednom paneli musia byť otvorené, potom použite SG72 modul rozhrania USB (ODKAZ) cez PC test softvéru. O PC softvér je operácii nájdete v časti "software manuál HAT220A/HAT240A". Napätie normálne oneskorenie #I alebo #II je možné nastaviť (0~60) sekúnd a začať Genset oneskorenia je možné nastaviť (0~90) sekúnd. Napätie abnormálne oneskorenie #I alebo #II je možné nastaviť (0~60) sekúnd a zastaviť Genset oneskorenia je možné nastaviť (0~90) sekúnd. "#I napájanie prioritou", "Auto/Manual", "No priorita" a "#II napájanie prioritou," môžete nastaviť cez radič prednom paneli a na zabezpečenie toho, #I napájanie prioritou zapnutie alebo #II , alebo žiadne prioritné power on pre preskúmať a opravy. Dizajn 2 spôsobmi N line izolovať. Led diódy sú namontované na prednom paneli môžete jasne ukazujú, ATS beží stav. Na #I #II napájanie prenos relé je (v BLÍZKOSTI 1#, ZATVORTE 2#) výstup stykač kapacita 16A 250VAC/16A 28VDC, a patria k pasívnej stykač, môže byť použité priamo v jazde prepnúť na prenos. Na Genset spustenie relé je (GENS ŠTART) výstup stykač kapacita je 7A 250VAC/7A 28VDC, a patria k pasívnej normálne zatvorené kontakty. Regulátor má silnú schopnosť anti-elektromagnetické rušenie, a je veľmi vhodný pre použitie v silné elektromagnetické rušenie zložitých prostredí. Modulárny konfigurácia dizajn, Spomaľovač Horenia ABS plast shell, vložená typ pripojenia, malým objemom, kompaktná konštrukcia s jednoduchou montážou a údržbou.

Platby

Kreditné karty on-line je k dispozícii.Akceptujeme aj platbu S y p a l,T/T a Western Union.

Táto položka máme skladom,takže môžete doručenie k vám do 3 pracovných dní po vašej platby vymazané.Ak ther

je akékoľvek dovozné clo alebo dane,je kupujúceho zodpovednosti.

Záruka

Ponúkame 1 rok záruka na tento produkt. Ak je výrobok mimo pracovného poriadku, za správne použitie na

návod na obsluhu v rámci záručnej doby, prosím, kontaktujte nás pre získanie tovar vrátiť kód a

prepravné inštrukcie. Potom, pošlite ho späť na vaše náklady na dopravu.

Po obdržaní návratky, to bude trvať 7 dní, hodnotenie a skúmanie. Úplne nové

výmena jednotky budú odoslané, aby ste sa na naše prepravné náklady, ak to zodpovedá našim záruka požiadavky .

Zásielky

Zvyčajne používame FEDEX,DHL,TNT EMS alebo na dodanie tovaru, a to trvať okolo 4-7 pracovných dní

cieľovú adresu. Ak destiantion adresa je vzdialenej oblasti a FEDEX,DHL,TNT,EMS služby nezakrývajte

oblasti, použijeme Čína príspevok vzduchu parcely, bude to trvať 20-30 dní, aby sa vaše ruky.

Poistenie je zahrnuté v Poštovné a balné náklady, ktoré ste zaplatili.

Spätná väzba

Vaša spokojnosť je náš cieľ,prosím zanechať 4 alebo 5 star spätnú väzbu .Oveľa zhodnotenie vopred.

Prosím, kontaktujte nás pred ochodom Neutrálne spätnú väzbu alebo Negatívnu spätnú väzbu,pomôžeme vám vyriešiť všetky

problém.Inak, nebudeme poskytovať technickú podporu, alebo iného riešenia.

Štítky: malé stud odstraňovač, led retro e27 iwhd, led zadné yamaha r1, led rgb 5050 24vdc, nylónový mens cyklistické, led zadné batožinového priestoru mk6, belou lowes, led rgb 5050 rybníky, led odolnosť 5 w.

Dodanie Rýchle
Skladom Áno
Kvalita Dobrý
Číslo Modelu HAT220A

Pridať recenziu

HAT220A ATS Radič

Doplňujúce údaje

Cena:€113.72

Kategória:predaj

SKU: v1253

Recenzie: