Modul vlastnosti:

Pri navrhovaní okruhu, často sa stretne nedostatočné vodičské schopnosti IO prístav a tri etapy trubice nie je jednoduché použitie. Niektoré z jazdy obvody sú problematické nastaviť sami, relé sú rozbíjať, rýchlosť nemôže držať krok, a podobne. Toto 4-kanál Nmos trubice modul môže vyriešiť mnoho problémov. Pre DC obvod single-chip systém, MOS trubice modul môže byť použitý na kontrolu vedenia a stop 4-kanál napájanie zariadení s 4 vstupno-výstupné porty, a vysokorýchlostné prepínanie môže byť vykonané. , DC zaťaženie len, nie je vhodný pre AC načítať aplikácie.

1. Keď je aktívny nízke kontrolu vykonáva, odpojte štyri jumper caps v žltom ráme. 2. Keď je aktívna úroveň je vysoká, odstráňte štyri jumper čiapky v červeného poľa. 3. Riadiaci signál napájanie terminálu, tento port musí napájanie pri nízka úroveň ovládania

Vysoká alebo nízka úroveň jednotky môžu byť implementované na modul úpravou jumper spp:

1. Odpojte všetky červený sveter veľké písmená v obrázku, ktorý je jednotka na vysokej úrovni.

2. Ak všetky žlté jumper veľké písmená v obrázku sú odpojený, takže jumper spp v červenom ráme bude nízka úroveň jednotky. Pri nízkej úrovni signálu je vstup na signálny vstup, v rámci MOS tranzistora budú zapnuté.

3. Na Pmos trubice vo všeobecnosti realizuje sa vysoká úroveň riadenia, ktoré je, či kontrola napájania zopne zaťaženie.

4. Pre nízku úroveň kontroly, tento port musí byť pripojený na napájanie a napájanie napätie a intenzitu sú vysoké. Úroveň je rovnaká. Napríklad, ak je signál vysokej úrovni je 5V, potom port by mal byť pripojený k 5V napájanie.

5. Signál vstupnej svorky: Keď je na vysokej úrovni sú kontrolované, N je pripojené k jednotke signál, a je pripojený na spoločnú pôdu 56 nízka úroveň kontroly. Pripojte disk signál. N je pozastavené.

6. Dosky veľkosť:67mm*54 mm (dĺžky:*široký)

Štítky: nmos kondenzátor, nmos diagram, Zaťaženie, irf520n, 12v napájanie relé, irml6402, NE555DR, ltv814, arduino vlna, irfr9120.

Pridať recenziu

4Channel Optocoupler Odpojovacie Relé Modul FET Pole-Efekt Trubice Modul S kanál NMOS FR9120N DC 3-24V 5A Zaťaženie Vodiča, Brzdový

Doplňujúce údaje

Cena:€8.13

Kategória:predaj

SKU: v1247

Recenzie: