Cross stitch auta, je potrebné výšivky sami

Prosím, neváhajte a kontaktujte nás na akékoľvek problémy, sme zárukou vášho úspechu*^_^* 18ct Plátno Veľkosť: 32x48cm veľkosť Obrázku: 28x44cm 14ct Plátno Veľkosť: 44x65cm veľkosť Obrázku: 35x57cm 11ct Plátno Veľkosť: 56x83cm veľkosť Obrázku: 45x72cm

Zahŕňajú: Spočítané alebo vytlačené plátno x1 Bavlnenej nite x 1set (30% viac, ako je potrebné) Ihla x2 papier plán x1set (Pre veľmi jednoduchý obrázok, papier plán nie je zahrnuté vytlačené plátno verzia)

Kupujúci zobraziť:

FAQ: 1. Čo je vytlačené plátno? "unprint" je prázdne plátno

"tlač" je vytlačené plátno. Vzor bol pre tlačené na plátno, pomôcť identifikovať rôzne farebné nite, to môže byť zmyť po dokončiť celý obrázok. To robí cross stitch oveľa, oveľa jednoduchšie a rýchlejšie, odporúčam!!! 2. Čo je zahrnuté v cross stitch auta? Zahŕňajú: Plátno, dosť niť, ihla, papier plán(Niektoré jednoduchý obrázok, nemusí mať papier plán) 3. Koľko závitov by som mal použiť na šitie? Závit na papierové podložky by mali byť rozdelené na 6 stanovištiach, 14ct alebo 18ct plátno, 2 stojany na plný steh a pol steh, 1 stojan na zadný steh; 11ct plátno, 3 stojany na plný steh a pol steh, 2 stojan na zadný steh; 4. Čo je polovica stitch? Polovica steh je polovica kríž, plný steh je plný steh. 5. Čo je zmiešané stitch? Zmiešané steh potreby 2 farba vlákna spolu, pomáhajú zmena farby viac prirodzene. Pre 11ct plátna, šitie s 1 stojan farby a 2 stojany na iné farby. Môžete sa rozhodnúť, čo je 1, a ktorý je 2. To neznamená,\ \ 't matter. 6. Čo je "hodváb" niť? Bavlnené vlákno je normálna verzia, jednoduché steh. Hodvábne vlákno je nový produkt, je vyrobené z bavlny, nie je reálne hodvábu. To je viac hladké, žiarivé a krásne, ale ťažké steh. 7. Čo je 3D? Plný steh je normálna verzia, znamená, všetky siete na obrázku je potrebné cross stitch. Všetky tlačené vzory bude zmyť vodou. Zvyčajne to trvá dlhý čas, vyšívanie. 3D/5D je nová verzia, znamená pozadí je vytlačený na plátno a nedá zmyť. Potrebujeme len steh hlavnej časti. Je jednoduchšie a rýchlejšie, než plný steh 8. Čo je "ct"?

"ct" je mriežky množstvo na jeden palec. Napríklad, 11ct znamená, 11 sieťami v jeden palec, 18ct znamená, 18 sieťami v jeden palec. Takže v porovnaní s 11ct, 18ct siete je oveľa menšie, skončil veľkosť obrázka bude menšie, vzor vyzerá viac jemné a krásne, a tiež ťažké vyšívať. POŠTOVNÉ: 1. Nie sme resposible pre všetky cla alebo dovozu dane. 2.Rukoväť Doba: 2-3 pracovné dni pre v sklade, zatiaľ čo 2~7 pracovných dní na ne na sklade položiek 3. Zadarmo ePacket Doprava ( 10-20 pracovných dní) do USA. V iných krajinách 20-35 pracovných dní v Číne air mail.

Dodacia lehota počas prázdnin (Vianoce, Čínsky Nový Rok, atď.), by mohli byť dlhšie, než je obvyklé čas. Prosím pridať ďalšie 5-10 dní ako odkladu.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS & KONTAKT

1. Necháme POZITÍVNU spätnú VÄZBU po obdržaní platby.

2. It\'s vysoko ocenil necháte nás pozitívna spätná väzba a 5 star rating komentáre!

Akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.

'

Štítky: lacné ľudí počítadlo, ľudia počítadlo dvere, kinect ľudí počítadlo, pokladničné počítadlo ľudí, ľudia počítadlo senzor, infračervené počítadlo ľudí, počítadlo kalórií ľudí, ľudia počítadlo india, ľudia počítadlo tlačidlo, ľudia digitálne počítadlo.

Štýl Európa
Veľkosť Balenia 20cm x 20cm x 6cm (7.87in x 7.87in x 2.36in)
Hmotnosť Balenia 0.3kg (0.66lb.)
Typ Jednotky kus
Použitie Obrazy
Názov Značky oneroom
Druh Package
Materiál 100% Bavlna
Vonkajšie Balenie PAPIEROVÁ TAŠKA
Vzor Typ Karikatúra
Plátno Metóda Balenia Zložené
Rám No

Pridať recenziu

Rose v bráne a nádvoria cross stitch auta krásu ľudí 14ct 11ct počítať plátno výšivky HOBBY ručné vyšívanie R051

Doplňujúce údaje

Cena:€8.66

Kategória:predaj

SKU: v1245

Recenzie: