Popis Typ:Nastaviteľné Typ Platné Veľkosť:14 - 24 cm Materiál:SPHC Ocele Max Kapacita:15 KG / 33.075 LB Hore a Dole Sklopné Uhol:180 stupňov VESA Štandard Ihrisku:75mm x 75 mm, 100 mm x 100 mm Vľavo a Vpravo Sklopné Uhol:neplatí Farba: Čierna Funkcia: Univerzálny TV Wall Mount Produkt Čistá Hmotnosť: 0.28 kg popredajný Servis: 1 Rok Záruka Veľmi ľahko nainštalovať a používať, s bežný hardvér pack zahrnuté v balíku Funkcie:

- S veľkou ťažké trvalé duty oceľové konštrukcie, support, otočný o 180 stupňov okolo otočného čapu. Čo najlepšie vizuálne efekty

- S povlak hotové farby, ľahko sa čistí. Klasická čierna farba, vhodné na rôzne príležitosti. Aplikácia Pôsobnosti: Vhodné pre väčšinu HDTV plochých TV, LCD TV, LED TV, Plazma TV. Vhodný Pre rodinu, zábavu, verejné miesta a obchodné miesta, ako je napríklad obývacia izba, KTV, kaviarne, letiská, železničné stanice, autobusové stanice, nákupné centrá, obchody čaká hala, salónik, veľké konferenčné miestnosti, učebne, lobby, reštaurácie a pod. Poznámka:

- Pri nákupe, prosím, skontrolujte, či je otvor medzery vášho TV prijímača je v súlade s týmto výrobkom, a či hmotnosť je v rámci tolerancie tohto produktu.

- Množstvo príslušenstvo výrobku bude trochu deviant, ale nemá vplyv na inštaláciu a použitie. Balík obsahuje 1 x TV na Stenu 1 x Set Montážne Príslušenstvo

Štítky: solárny panel, podpora stenu, závod na stenu, 220v led panel, plazma tv, dlhé tv držiak, devider tv stojany, držiak tv, mount tv, wd tv stojane.

Platné veľkosť 14 - 27 palcov
Miesto Aplikácie LED Plochý TELEVÍZOR
Pôvod CN(Pôvodu)
nastaviteľná veľkosť Áno
Package Áno
Číslo Modelu EPC_HMP_606
Funkcia Univerzálny TV Wall Mount
Maximálne zaťaženie hmotnosť 10 kg
Materiál SPHC Ocele
VESA Štandard Ihrisku 75mm x 75 mm / 100 mm x 100 mm
Vzdialenosť od steny 100mm
farba čierna
Štandard VESA 100x100
Názov Značky NoEnName_Null
Hore a Dole Sklopné Uhol 180 stupňov
Hriadeľ Materiál Kovové železo

Pridať recenziu

Univerzálne Nastaviteľné 0.28 KG TV na Stenu Podpora 180 Stupňov Rotácie pre 14 - 24-Palcový LCD LED Plochý TELEVÍZOR

Doplňujúce údaje

Cena:€8.85

SKU: v1217

Recenzie: