Popis produktu

Dizajn našich srdciach, aby vaše dieťa radosť a šťastie Malé, svetlé farebné hračky vždy podržte odvolanie pre deti Deti sú veľmi citlivé o jemná zmena a veľmi zvedavá na všetko, čo si dotkol.Detské pozorovacie schopnosti, manipulačné schopnosti, nohu pevnosť a pružnosť, ruka-oko koordinačné schopnosti, identifikácia a kognitívne schopnosti budú posilnené tým, že hrá túto viacfarebná Konštrukcie Vozidiel, auto hračky Pomáhajú Deti Poznávať Základné Tvary a Farby Hrať túto viacfarebná a rôzne tvary auta hračky môžu pomôcť deti získavajú silný zmysel pre farbu a tvar, zvýšiť detí farba poznávanie a vzor poznanie Podporovať Spoluprácu a Koordináciu Schopnosť Tento súbor Stavebných Prehrať Vozidlách Hračky môžete almostly hotové stavebné inžinierstvo, takže keď sa vaše deti hrajú túto push a ísť autá, môžu len podporu vzťahu rodič-dieťa medzi vás, ale aj posilňovať priateľstvo medzi svojimi priateľmi Skvelý Darček Pre Deti Žiadne dieťa, ktoré miluje vozidlá bude lásky, tým sa nastaví, vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu a mohol fungovať ako naozaj inžinierstva vozidla. To môže byť aj naďalej runing pohybom, môžete dať nejaké sladkosti na auto a push to beh na dieťa, musí byť prekvapený a veľmi zaujíma málo pohybujú autá. To je naozaj krásny darček pre deti. Poznámky 1. Prosím, nevkladajte materiál výrobku do úst, a vyhnúť sa nebezpečenstvu z detí s prehĺtaním. 2. Čistý výrobok so suchou handričkou. 3. Na ochranu životného prostredia, prosím recyklujte všetky užitočné baliaci materiál. 4. Uchovávajte výrobok od oheň, vysoké teploty a vlhkom mieste.

Štítky: h0 rozsahu, pôvodné tuning auto, ford mustang, 130 mm, dieťa core auto, diecast, vývojové náučné hračky, auto nálepky, 79mm, dieťa hračku.

Funkcie diecast
Vekové Rozpätie 2-4 Rokov
Upozornenie žiadny oheň č jesť
Rozsahu 1
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Auto
Číslo Modelu 235352
Materiál PVC

Pridať recenziu

Skoro Vzdelávacie Rozvoj Autá pre Deti Batoľa Trenie Vozidlá Poháňané Dieťa Vytiahnuť Späť Auta, Hračky pre 1 2 3 Rokov dieťa

Doplňujúce údaje

Cena:€12.10

Kategória:Hračky A Záľuby

SKU: v119

Recenzie: