Názov produktu: filter kefa Špecifikácia výrobku: 12 cm priemer, 30/40/50 dlhé Poznámka: 1:Tam je chyba v rozmere merania, prosím, pochopiť 2:môžu byť niektoré deformácie v procese dopravy, vezmite prosím na vedomie Materiál: 304 nerezovej ocele, PP 1. Použitie pokročilých ochrany životného prostredia vlna výroba, národný štandard čistá 304 nerezovej ocele jadro nebude hrdze. 2. Môže absorbovať suspendované látky vo vode, na veľkú plochu, a podporovať rast nitrifikujúcich baktérií, lastovička škodlivé baktérie, čím sa dosiahne biologických a fyzikálnych filtrácie effect 3. Vzduchu, vody a biofilmu môže byť plne zmiešané a infiltroval na výmenu, zníženie hluku, a rozišli dynamiku prúdenia vody. Biofilmu môže nielen implantát rovnomerne na každý hodvábny pás, udržiavať dobrú činnosť a interspace variabilita, ale aj získať viac a viac špecifickým povrchom v procese prevádzky a máte dobrý metabolizmus.

Štítky: čerpadlo prevzdušňovanie akvária, nerezové mriežky akváriu filter, akvárium oblasť, maxspect skimmer, slanom náleve krevety, akvárium extern filter, aguarium, nádrže z nerezovej ocele, cichlid potravín, brush make-up.

Druh ryby
Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele

Pridať recenziu

10pcs 30/40/50 1.6 Core 304 Nerezovej Ocele Kefa Filter Životného prostredia Vodných Pet Akváriu Filter akvárium Čisté Nástroje Štetec

Doplňujúce údaje

Cena:€13.88

Kategória:predaj

SKU: v1060

Recenzie: