Hlavné vlastnosti

* Nulový počet falošných poplachov

*Real-time odpoveď

* Správne údaje

* Minimálne rozlíšiteľné častíc priemer :0.3 mikrometer

*Vysoká anti-interferencie výkon, pretože patentu štruktúra šiestich stranách tienenie

*Voliteľný smer vzduchu na vstupe a na výstupe s cieľom prispôsobiť iným dizajnom

Prehľad

PMS5003 je druh digitálne a univerzálny koncentrácie častíc senzor, ktorý môže byť použitý na získanie počet suspendované častice v ovzduší, t.j. koncentrácie častíc a výstupu ich vo forme digitálne rozhranie. Senzor môže byť vložený do premennej nástroje súvisiace so koncentrácia suspendovaných častíc vo vzduchu alebo iných environmentálnych zlepšenie zariadení poskytnúť správnu koncentráciu údajov v čase.

Pracovný princíp

Laser rozptyl je použitý princíp pre takéto senzor, t. j. výrobu rozptyl pomocou lasera vyžarovať pozastavenie častíc vo vzduchu, potom zbierať rozptyl svetla v určitej miery, a nakoniec získať krivky rozptylu svetla časom meniť. V konečnom dôsledku rovnocenné častíc priemer a počet častíc s iným priemerom na jednotku objemu je možné vypočítať pomocou mikroprocesora na základe MIE teórie. Prosím, nájsť funkčný diagram každej časti snímač z Obrázku 1 a dopĺňa takto.

Štítky: pm2.5, laserový ukazovateľ, ds18b20, popoludní senzor, vzdialenosť snímača, hala, pms7003, vedúci laser, pm25 senzor, plynu co2 senzor.

Teória hall senzor
Výstup Analógový Senzor
Názov Značky Megmoki
Materiál Zmes
Číslo Modelu pms5003
Použitie Teplotný Senzor
Druh plynový senzor

Pridať recenziu

PM2.5. Ovzdušie častíc a prachu senzor, laserové vnútri, digitálny výstup modul čistička vzduchu G5 / PMS5003 Vysokou presnosťou lasera pm2.5 snímača

Doplňujúce údaje

Cena:€11.95

Kategória:Aktívne Zložky

SKU: v1058

Recenzie: