ADAPTABILNÝ, ROZŠÍRITEĽNÁ ESENCIÁLNY OLEJ SKLADOVANIE: S pomocou dokonalý priemyselný dizajnér, sme starostlivo vytvorený prvý adaptabilné esenciálny olej úložný systém, ktorý rozširuje a prispôsobuje so svojimi olej storage potreby. Kompaktný dizajn Jednoducho Pult umožňuje ukladať vaše olejov v malých alebo veľkých priestoroch. Každý organizátor môže byť použitý samostatne alebo v spojení s ďalšími Jednoducho Polica otáčajúce.

Ich jedinečný dizajn umožňuje ich na pár spoločne vytvoriť takmer bezproblémové skladovanie roztoku. je ideálny pre ukladanie olejov v malých/veľkých zásuvky (hodí najviac štandardné zásuvky), na stolové dosky, nightstands, kuchynské povrchy, aj v stiesnených priestoroch, ako okná-parapety alebo malé police. Bez ohľadu na veľkosť vašej olej zbierky, tieto esenciálny olej displej police bude držať svoje aromaterapeutické oleje pohodlne uložené a usporiadané pre každodenné použitie.

ESENCIÁLNY OLEJ DISPLEJ: skladovacie regály sú ideálne pre zobrazovanie vašich éterických olejov v kancelárii, doma, a najmä užitočné pre triedy, prezentácie a len predvádzal svoje obľúbené esenciálny olej značky.

ŠKVRNÁM + ÚNIKU ODOLNÉ: esenciálny olej displeja modul nebude škvrny alebo zhoršiť v dôsledku esenciálny olej odkvapkáva a úniky. V skutočnosti, jeho atraktívne hliníkový rám ľahko obrúsky clean a môže dokonca pomôcť zachrániť drahé únik ropy.

PRIMÁRNE POUŽITIE:

Esenciálny olej zásuvky organizátor

Esenciálny olej displej rack

Esenciálny olej držiteľ

Ideálne éterické oleje darček alebo motiváciu.

Produkt: olej fľaše stojan stojan

Materiál: AKO

Meranie: 14.6*7,5 cm/5.75*2.95 palec

Farba: fialová, čierna, modrá

Použitie pre: esenciálny olej, fľaša skladovanie

Množstvo: 3/5 ks

VYHOVUJE VÄČŠINE ESENCIÁLNY OLEJ ZNAČKY: Určené na držanie väčšina esenciálny olej značky. (5ml na 15ml esenciálny olej fľaše)

Balenie zoznam

3/5 ks fľaša stojan stojan

Štítky: esenciálny olej, skladovacie puzdro, stohovateľné zásuvky organizátor kúpeľňa, esenciálny olej prípade drevené, kórejský keramiky, esenciálny olej skladovacích kontajnerov, drevené súbor zásuvky, skrinka na zásuvky, zásuvky na organe, hlboké zásuvky organizátor kúpeľňa, skladovanie esenciálny olej.

Veľkosť M
Názov Značky Hokerbat
Druh Skladovanie Držiteľov & Stojany
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Plastové
Package 3/5 KS
Typ Inštalácie Typ Podlahy
Klasifikácia Skladací Stojan
Použitie Olej fľaše
Platné Priestor kúpeľňa
Plastové Typ PS
Funkcia Skladom
Č. z Stupne Jeden
Hmotnosť about 110/185g
Produkt Olej Fľaše Stojan Stojan
farba modrá a čierna
Číslo Modelu Olej Držiak Na Fľašu

Pridať recenziu

Esenciálny Olej Držiak Na Fľašu Pilulku Box Zásuvky Skladovanie Organizátor Skladací Plastový Rack Farbou Esenciálny Olej Držiak Na Fľašu

Doplňujúce údaje

Cena:€5.92

SKU: v1042

Recenzie: