Funkcie: Bloky meno: MOC-56187 Destinyd Hra Arcadia-trieda Jumpship Bloky Darček pre: chlapec/dievča/ priateľ / deti do 6 rokov a hore / Bloky ventilátor / zbierať ventilátory vhodné pre: deti 6 rokov a hore a Bloky ventilátor Špecifikácie: Kusov: 1007 Tento Kit Obsahuje: ( C5289 ) 1007 KS kvalitných tehál, Veľkosť: L : 24 cm Š : 24 cm H : 12 cm Materiál Výrobku : Eco-friendly ABS plastu ( netoxický a bez zápachu ) Poskytujú PDF Výučba návod( Č papier príručky ) Pripomienky: 1. Manuál a omietkami sú len pre referenčné účely a vzťahuje sa na skutočné častí balíka. 2. Tento produkt je MOC výrobku a nie prísť s papiera pokyn. Po odoslaní vašej objednávky, uveďte e-mailovú adresu a my vám pošleme elektronickú brožúry na vašu e-mailovú adresu. 3. Produkt balík neobsahuje samolepky a je elektronicky vytlačené. Tlačené diely sú nahradené obyčajnými časti a neobsahujú príslušenstva tretích strán. 4. Všetky diely sú kvalitné skontrolovať pred odoslaním, takže ak balíka, ktorý ste dostali je chýbajúce časti alebo poškodené súčasti, nebojte sa. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme ich k vám okamžite bezplatne. 5. Sme obvykle odosielame do 3 dní po obdržaní objednávky, nie viac ako 7 dní. Ak dôjde k neočakávanej situácii, budeme vás informovať vopred.

Štítky: moc, blok stavať, lego moc, smrť trooper, mandalorian, osud tričko, rám millenium falcon, flash hračka, yoda, vonkajší priestor.

Číslo Modelu MOC-56187 Destinys Hra Arcadia-trieda jumpship Bloky
Pohlavie Unisex
Upozornenie Žiadne nálepky, len poskytovať elektronické manuály
Funkcie 4 Jumpship lietadlo Star Fighter Bloky
Druh Bloky
Funkcie 1 Hračky pre deti,hračky pre deti,
Plastové Tvar Bloku Self-Locking Tehly
Funkcie 3 Osvietenie hračky,Vzdelávacie hračky
Funkcie 2 Nový Rok dar,darček k narodeninám
Vekové Rozpätie > 3 rokov
Materiál Plastové
Veľkosti Bloku Malé stavebným(Kompatibilné s Lego)
Certifikácia CE
Plastové Typ ABS
Pôvod CN(Pôvodu)
Čiarový kód No
Funkcie 5 Montáž hračky,HOBBY hračky

Pridať recenziu

Destinys Hra Arcadia-trieda Jumpship Stavebné Bloky, Space Star Wars Bitka kozmickú Loď, Lietadlo Model Tehly Deti HOBBY Hračky, Darčeky

Doplňujúce údaje

Cena:€39.41

Kategória:Model Budovy

SKU: v1034

Recenzie: